DHZ Radatice má nové Iveco Daily!

V pondelok 21. októbra si z rúk ministerky vnútra Denisy Sakovej prevzali dobrovoľní hasiči nové vozidlá Iveco Daily.

Ministerka vnútra Denisa Saková odovzdala dobrovoľným hasičským zborom v okrese Prešov 11 vozidiel. Spred konkatedrály sv. Mikuláša si Iveco Daily odviezli aj dobrovoľní hasiči z Radatíc. Novú techniku z rúk ministerky vnútra prevzali starostka obce Gabriela Viazanková, predsedníčka DHZ Kristína Pipková, veliteľ Pavol Kriško a dobrovoľní hasiči Peter Šebeš a Adam Jaš.  Za všetky zúčastnené dobrovoľné hasičské zbory a starostov obcí sa poďakovala starostka obce Radatice Gabriela Viazanková. Zbrojnica v Radaticiach má odteraz okrem zrepasovanej hasičskej Tatry a protipovodňového vozíka ďalšiu techniku, ktorá má slúžiť pri ochrane zdravia a majetku obyvateľov obce.

Dobrovoľní hasiči získali novú techniku v rámci projektu ministerstva vnútra Zvýšenie odborných a intervenčných kapacít na regionálnej a lokálnej úrovni, ktorý sa realizuje vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja cez operačný program Kvalita životného prostredia.

Vytvorené: 22. 10. 2019
Posledná aktualizácia: 22. 10. 2019 09:36