Navigácia

Obsah

Informácie e-mailom

Typ: ostatné | náš tip
RadaticeSpoločnosť Google mení a sprísňuje podmienky na doručovanie emailov, aby predišla odosielaniu spamov. Z tohto dôvodu je náročné zabezpečiť ponúkanú službu e-mailom a obec Radatice pristúpila k jej zrušeniu.

Informácie e-mailom

 

Oznamujeme občanom, že z dôvodu skutočnosti, že spoločnosť Google mení a sprísňuje podmienky (napr. mení algoritmus určenia spamu a domén a tým pádom určuje emaily ako nevyžiadané čo sťažuje aj odosielanie e-mailov) sa naša obec rozhodla zrušiť službu informácie e-mailom z webového sídla www.obecradatice.sk.

 

Naďalej však môžete plnohodnotne využívať naše komunikačné kanály ako oficiálnu webovú stránku obce Radatice alebo mobilnú aplikáciu V OBRAZE pre rýchle a jednoduché získavanie noviniek a oznamov z diania v obci.

 

Ďakujeme za pochopenie.


Vytvorené: 30. 11. 2021
Posledná aktualizácia: 1. 12. 2021 12:53
Autor: