Na obecnom úrade prebieha rekonštrukcia okien.

Na obecnom úrade prebieha rekonštrukcia okien. 1 Obec Radatice realizuje s pomocou dotácie z Prešovského samosprávneho kraja v rámci Výzvy pre región rekonštrukciu okien. Dotácia činí 20.000,- €.

V roku 2021 požiadala obec Radatice o dotáciu Prešovský samosprávny kraj o dotáciu v rámci Výzvy pre región.

Zámerom obce bol projekt:" Obnova objektu obecného úradu Radatice", ktorý zahŕňa výmenu a repas okien v kaštieli, kde sídli obecný úrad. Ide o objekt, ktorý je národnou kultúrnou pamiatkou a tak práce podliehajú schváleniu Krajského pamiatkového úradu v Prešove a mohli byť realizované len v rozsahu, ktorý KPÚ Prešov schválil.

Obec získala od Prešovského samosprávneho kraja dotáciu vo výške 20. 000,-€. Súčasťou Výzvy pre región je minimálne 50 % spolufinancovanie žiadateľa. Obec Radatice dofinancuje aktivitu  sumou 26. 199, 87 €.

Práce na objekte obecného úradu začali v septembri, pozrite sa ako prebiehajú:

Vytvorené: 22. 11. 2021
Posledná aktualizácia: 22. 11. 2021 12:23