Upozornenie!!!

Odpad v prírodeUpozorňujeme všetkých stavebníkov, že odpad zo stavby ste povinní likvidovať zákonným spôsobom! Každý to má uvedené na stavebnom povolení, keď už nestačí spoliehať sa na zdravý rozum človeka!

Dôrazne žiadame všetkých obyvateľov a osobitne stavebníkov o likvidáciu stavebného odpadu zákonným spôsobom.

Odpad v obci Radatice je možné triediť a na obecnom úrade si môžete navyše zakúpiť vrecia na komunálny odpad ak Vám nepostačuje zberná nádoba.

V prípade väčšieho odpadu ponúka obec možnosť likvidáciu prostredníctvom veľkoobjemových kontajnerov dva krát do roka. Aktuálne najbližší termín bude 8.4.2022.

V prípade nájdenia čiernej skládky a zvlášť ak ste boli svedkami nezákonnej likvidácie  odpadu (vyvezením do prírody) hláste tieto skutočnosti na obecnom úrade prípadne na linke 158.

Urobiť si poriadok na dvore a vyviezť to do prírody je prejavom hlúposti.

Vytvorené: 28. 3. 2022
Posledná aktualizácia: 28. 3. 2022 10:26