Výročná schôdza JDS v Radaticiach po dvoch rokoch.

Typ: ostatné
ĽH FigľarPo dvoch rokoch sa v sále kaštieľa uskutočnila výročná schôdza Základnej organizácie JDS v Radaticiach. Našim seniorom sa predstavilo divadlo Badros s bábkovým predstavením pre dospelých aj ĽH Figľar.

V sobotu 26.3. sa v sále kaštieľa stretli seniori na svoje výročnej schôdzi. Pred jej začatím zaujalo seniorov svojim bábkovým predstavením divadlo Badros pôsobiace pri občianskom združení Sapio v Miklušovciach s hrou pod názvom: "Medzi životom a smrťou."

Po predstavení pokračovala samotná schôdza. Vo výbore už nemôže pre zdravotné ťažkosti pôsobiť pani Eva Komlošová. Predseda Ing. Pavol Horváth jej poďakoval za jej činnosť a prácu. Za nového člena bol zvolený p. Ján Halický. Jedným z bodov bolo aj blahoželanie jubilujúcim seniorom, ktorý oslávili svoje jubileum v roku 2020, 2021 a 2022.

Starostka obce Mgr. Gabriela Viazanková poblahoželala všetkým jubilantom. Medzi oslavujúcimi 70 narodeniny bol aj starosta obce Radatice v rokoch 1990-2002 Jozef Bugoš. Osobne poblahoželala starostka aj predsedovi Základnej organizácie JDS v Radaticiach Ing. Pavlovi Horváthovi k jeho 70 narodeninám. Všetkým jubilantom aj prítomným zahrala ŽIVIO a spríjemnila sobotné popoludnie folklórom ĽH Figľar.

Vytvorené: 26. 3. 2022
Posledná aktualizácia: 26. 3. 2022 19:50